گروه یونا فلور در سال ۱۳۹۳ ٬ با هدف افزایش کمی و کیفی تولیدات داخلی و توسعه صادرات غیر نفتی٬ فعالیت خود را در زمینه تولید و پخش عمده انواع گل و گیاه و نهال آغاز نمود. این شرکت با بهره گیری از متخصصین توانمند٬ وسیع ترین مجموعه ای از بهترین و تازه ترین گل ها و گیاهان را با بالاترین سطح خدمات به مشتریان ارائه می دهد.

کشور ایران به دلیل داشتن چهار اقلیم یکی از بهترین مناطق با پتانسیل بالا٬ برای تولید و کشت انواع گل و گیاه محسوب می شود. اکثر گل و گیاهان ایرانی٬ به دلیل داشتن آب و هوای مناسب٬ دارای بالاترین کیفیت و عطر منحصر به فردی هستند به عنوان مثال گل مریم و محمدی ایرانی٬ در هر کجای جهان که کاشته شود عطر ایرانی را نخواهد داشت. به همین منظور٬ ما سعی داریم٬ توانمندی های کشور ایران را با تولید گیاهان با کیفیت و منحصر به فرد به تمام جهان بشناسانیم.

گروه بازارگانی یونا فلور٬ به عنوان یک عضو از گل فروشان و تامین کنندگان گل و گیاه در ایران٬ هدف خود را به پیشرفت صنعت گل و مرتفع ساختن مشکلات موجود در این صنعت اختصاص داده است. به همین منظور٬ با ایجاد یک پایانه اینترنتی گل و گیاه٬ قصد دارد٬ تمامی گل ها و گیاهان با کیفیت ایرانی را٬ نه تنها در سطح کشور بلکه در سطح جهان به همگان معرفی نماید و در این راستا با ایجاد این سایت اینترنتی٬ اقدام به معرفی گل ها و گیاهان زینتی ایران نموده است.

این شرکت٬ با ایجاد بستری آسان و دسترسی راحت٬ جهت سفارش عمده در هر نقطه از جهان٬ با برقراری ارتباط مستقیم٬ با کارشناسان مجرب می توانند در ارتباط بوده و اطلاعات لازم و مورد نیاز خود را در مورد محصول مورد نظر دریافت نمایند. علاوه بر این٬ شما می توانید سفارش و درخواست خود را از طریق فکس و ایمیل نیز اعلام نمایید. کارشناسان ما در تمامی روزهای هفته پاسخگو شما عزیزان می باشند.

همچنین٬ این شرکت آماده همکاری با تمامی عزیزانی است که در این زمینه به عنوان تولید کننده و توزیع کننده هستند. تا به همراه هم بتوانیم٬ بهترین ها را ارائه دهیم.

شما کلید موفقیت مان هستید.

شرکت مهتا سبز یونا٬ آماده خدمات ذیل به شهرداری ها٬ جنگلکاری ها٬ سازمان ها و گل فروشان می باشد:

  • تولید و توزیع کننده انواع گل های فصلی و گیاهان زینتی آپارتمانی و فضای سبز
  • تولید و پخش انواع درختان مثمر و غیر مثمر
  • تهیه و تامین عمده انواع گل٬ گیاه و درخت در مزایده ها
  • صادرات انواع گل٬ گیاهان و درختان زینتی

علاوه بر این٬ گروه تجاری یونا فلور٬ به دلیل کیفیت بالا و فراوانی گونه های متعدد گیاهان دارویی٬ واحدی در خصوص تولید نشا و گیاهان دارویی ایجاد نموده است و ﺁماده همکاری با کلیه تولید کنندگان و فعالان در این زمینه٬ جهت تامین و توزیع انواع گیاهان دارویی موجود در کشور می باشد.